Суспільство

Заради пам’яті: в області працюють над книгою про загиблих військових

. 995

Розпочалися підготовчі роботи зі створення книги пам‘яті про загиблих військових Кіровоградщини.

 

knyha

Як повідомили в облраді, до процесу залучили рідних, волонтерів, обласний ресурсний центр із питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам і регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

«Визначилися з тим, якою має бути книга і яка її місія. Готуємо не художнє видання – це буде документалістика з біографічними даними, з витриманою часовою хронологією. Важливо розуміти, що це буде не книга заради книги, а книга заради пам‘яті, заради чесної історії і заради патріотичного виховання», – каже голова обласної ради Сергій Шульга.

Збором матеріалів і впорядкуванням видання займатиметься регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

«Його керівник Борис Шевченко вже має початкові напрацювання. Далі формуємо редакційну колегію і продовжуємо збір матеріалів. У цьому процесі надзвичайно важливою буде допомога наших військкоматів і виконавчих комітетів громад», – додав голова облради.

Нагадаємо, у Кропивницькому презентували книгу про загиблих захисників «Непереможені» Імена та події, забувати про які ніхто не має права.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама