Суспільство

Пандуси і огороджувальні стовпчики: у Кропивницькому з’явиться нова зупинка біля «Зоряного» (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 5221

У Кропивницькому встановлюють зупинку громадського транспорту «Кінотеатр «Зоряний».

 

36324 1200x800 2

Як повідомили в міськраді, встановлюють зупинку працівники КП «Єлизавета», яке стало переможцем відкритих торгів. Сума укладеного договору — 222 тисячі гривень.

Реконструкція передбачає заміну навісу, монтаж пандусів та огороджувальних стовпчиків, укладання нової тротуарної плитки, у тому числі — тактильної, яка суттєво сприятиме безпечному пересуванню містян з порушенням зору, – каже начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко.

36323 1200x800 2

За його словами, цьогоріч заплановане також встановлення кінцевої зупинки громадського транспорту на вулиці Героїв України.

Окрім цього, виготовлена проєктно-кошторисна документація на ще чотири нові зупинки. Їх монтаж планують вже наступного року.

Зупинки встановлять на вулицях Київській (“Школа № 14”), Руслана Слободянюка (“Міськводоканал”), Євгена Чикаленка (неподалік Кропивницької окружної прокуратури) та проспекті Промисловому (кінцева маршруту № 113).

Також з початку 2021 року працівники комунального підприємства “Універсал -2005” відремонтували 13 зупинок громадського транспорту.

 

 

Поширюйте

Коментуйте