Суспільство

Приватним перевізникам у Кропивницькому дали рік на виправлення порушень

. 5404

До 2023 року приватні перевізники мають виправити порушення в пасажирських перевезеннях, на які неодноразово вказували як містяни, так і представники міськради. Йдеться про належний стан маршруток та дотримання графіку руху у вечірній час.

marshrutka

Попередження про розірвання з приватними перевізниками договорів в разі їх недотримання озвучив міський голова Андрій Райкович сьогодні, 9 грудня, під час засідання міськвиконкому, на якому прийняли рішення про підвищення тарифів на проїзд у маршрутках. Говорили також про відеоспостереження та запровадження загальноміської диспетчеризації.

– Один рік на все. Якщо у 2022 році втратимо порозуміння, то 2023 рік буде роком радикальних змін. Або зрозуміємо один одного і будемо партнерами, або ж будемо конкурентами. Тоді ми докупимо необхідну кількість машин малого класу комунальному підприємству і залишимо 1-2 конкурентних приватних перевізників. Ті, які ігноруватимуть правила і умови договору працюватимуть в інших населених пунктах, – зазначив Андрій Райкович, який ще раніше обіцяв навести лад в пасажироперевезеннях.

Нині в міськраді підготовлені зміни до договорів, в яких зокрема, прописані графіки руху у вечірні години. У разі порушення цих умов, як озвучили на засіданні міськвиконкому, договори з такими перевізниками розриватимуть. Перевірятимуть дотримання умов договорів, зокрема, за допомогою GPS-пристроїв, встановлених на маршрутках.

–  Це проблема №1, яка буде вирішуватися. Тариф погоджений з громадськістю, тому будемо намагатися працювати в його межах, – зауважив керівник одного з підприємства ПП «Олікс», представник асоціації перевізників в області Дмитро Вінницький.

За його словами, ще одна проблема в перевізників – відсутність працівників, яких намагатимуться повернути, аби відновити роботу транспортних засобів.

–  Ми будемо намагатися це реалізувати в найкоротший термін, – каже Дмитро Вінницький.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама