Суспільство

В області хворими на туберкульоз дітям передали підгузки та молочну суміш (ФОТО)

. 959

 

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький», яка опікується дітьми хворими на туберкульоз, днями передала допомогу для своїх підопічних.

 

dop

Як зазначають у в організації, діти, які проходять лікування туберкульозу в Кіровоградському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі (колишня назва – протитуберкульозний диспансер), зазвичай із багатодітних сімей, або ж дитячих будинків.

–  За вісім місяців 2021 року чутливий туберкульоз виявили у 15 дітей віком від 3 до 14 років, мультирезистентний туберкульоз у двох дітей. Наразі супроводом організації перебуває 33 діток, – каже координаторка супроводу хворих на туберкульоз Оксана Шершень.

За її словами, в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), благодійна організація передала десять упаковок підгузок та дев’ять штук сухої молочної суміші на загальну суму 1830,00 грн. Цієї допомоги має вистачити дітям орієнтовно до січня.

У благодійній організації «100 відсотків життя. Кропивницький» з листопада проходять благодійні акції зі збору дитячого харчування та підгузок. Зібрану допомогу протягом цього тижня також передадуть підопічним.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама