Суспільство

На «Дніпро-Кіровоград» не відбулося очікуваного зменшення витрат на електроенергію – Шульга

. 3196

Від реалізації інвестиційної програми «Дніпро-Кіровоград» очікуваного зменшення витрат електроенергії не відбулося.

photo5316562737104533706

Про це сьогодні під час пресконференції, присвяченій року на посаді, повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

За його словами, на Смолінському водоканалі планували близько 120-160 мільйонів інвестицій. При цьому втрати води зменшили з 90-80% до 60%.

«Коли у вас вдома тече води в трубах, то ви не будете інвестувати у фільтри й очисні. Тому ми поки призупинили ці інвестиції», – зазначив Сергій Шульга.

За його словами, від кожної інвестиції має бути економічний ефект, а з цим поки на водному підприємстві проблеми. Тому каже, треба закінчити розпочаті інвестиції, а лише потім думати про нові. Адже інвестицій потім лягають у тариф.

«Поставили насоси, які повинні були нам зекономити близько 20-30% електроенергії. Але наразі ми не бачимо зменшення споживання електроенергії, а навпаки є збільшення. Є питання до керівника. Чому наразі ці інвестиції не мають того економічного ефекту?», – зауважив голова облради.

Зазначимо, на попередній сесії обласної ради представники кількох громадських організацій під час своїх виступів підіймали питання звільнення гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика.

До речі, контракт гендиректора «Дніпро-Кіровоград» закінчується 27 грудня. Перед тим, як продовжувати контракт з Романом Іликом його заслухають в облраді.

За словами Сергія Шульги, у п’ятницю чи понеділок, відповідно 17 чи 20 грудня, уже можуть зібрати тимчасову, депутатську комісії, аби заслухати Романа Ілика.

«Це немаленьке підприємство. Змінити керівника – і завтра пів області залишиться без води. Тому треба дуже виважено до цього підходити. Рішення не прийнято», – прокоментував Сергій Шульга про можливе звільнення Романа Ілика з посади гендиректора «Дніпро-Кіровоград».

Нагадаємо, в тарифі на воду на 2022 рік заклали зменшення витрат електроенергії на близько 15% та скорочення працівників на 7-8%. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама