Суспільство

ДЮЦ і не тільки: що в області ремонтуватимуть у 2022

. 1339

У Кіровоградській ОДА розповіли про перехідні об'єкти, які продовжать реалізовувати на Кіровоградщині у 2022 році.

Начальник відділу управління проектам департаменту капітального будівництва Ростислав  Погребнюк розповів під час брифінгу, що відповідно до програми президента України «Велике будівництво» в області реалізується 14 об’єктів.

Це 3 школи, 4 дитячі садочки, 4 заклади спортивної інфраструктури, 2 заклади культури й один медичний. 

У 2022 році продовжать роботи на 6 об’єктах, а саме:

Будівництво ДНЗ в селі Черняхівка розраховано на три роки. Наразі збудована сама будівля, покрівля. У 2022 році планують завершити весь обсяг робіт, купити меблі та обладнання.

Реконструкція кінотеатру «Мрія» під спортивно-оздоровчий комплекс в селищі Онуфріївка. Реалізація розрахована на 2 роки. Наразі зробили перепланування будівлі, частково утеплили фасад, замінили вікна. На 2022 рік запланували продовжити утеплення фасаду, встановлення дверей, внутрішнє оздоблення будівлі. Закуплять обладнання.

Реконструкція дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» з басейном розрахована на три роки. У цьому році зроблять оздоблювальні роботи по душових, роздягальнях, санвузлах, влаштуванні покрівлі, заміні вітражних вікон, ремонт басейну. На 2022 рік запланували роботи з басейном та перейти далі.

Реконструкція центру дитячої та юнацької творчості ДЮЦ. У цьому році передбачено влаштування покрівлі, утеплення фасаду, встановлення вікон, пандусу. У новому році продовжать влаштування фасаду, внутрішні роботи, прокладуть інженерні мережі, благоустрій території.

Капітальний ремонт будівлі Маловисківської ЗОШ №3. У 2022 продовжать роботи з утеплення фасаду. Також відремонтують ґанок.

Реконструкція бейсбольного стадіону передбачена на 2022 рік. У цьому році розробили проєктно-кошторисну документацію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама