Суспільство

Аеропорт у Кропивницькому розглядаємо і як майбутній вантажний хаб – голова облради

. 1523

Відновлення роботи аеропорту в Кропивницькому та створення на його базі вантажного хабу – перспективний напрямок, повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

«Ми зараз маємо відпрацювати питання підготовки техніко-економічного обґрунтування та попередніх проєктних рішень, що дасть можливість більш предметно говорити про відновлення роботи аеропорту в Кропивницькому. На підставі аналізу фахівців, визначимося з форматом. Але вже зараз можна говорити, що аеропорт ми розглядаємо і як майбутній вантажний хаб, зважаючи на логістичне розташування Кіровоградської області. Це перспективний напрямок. Ми маємо науковий досвід – це наша льотна академія, маємо досвід роботи «Урги», нам потрібна підтримка від держави», – пояснив голова обласної ради Сергій Шульга.

Директор комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» Олександр Мільто додав, що вже стартували роботи над створенням дорожньої карти.

«Поки що це загальні позиції. Створення дорожньої карти плануємо завершити до кінця січня. Далі приступимо до розробки розширеного стратегічного документа з розбудови аеропорту», – зазначив Олександр Мільто.

Участь у нараді взяли посадовці обласної державної адміністрації, міської ради Кропивницького, представники льотної академії, авіакомпанії «Урга» та інші.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама