Суспільство

На Кіровоградщині експравоохоронця засудили до трьох років в'язниці

 Автор: Валерія Жовтун. 2004

Кіровоградська обласна прокуратура домоглась призначення справедливого покарання у виді трьох років ув’язнення для колишнього консультанта територіального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України в області в корупційному злочині.

Йдеться про призначене покарання у виді трьох років реального позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та незаконне зберігання бойових припасів – ч. 2 ст. 369-2, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Прокурором у ході судових слухань доведено, що чоловік отримав 14 000 гривень за вплив на суд щодо прийняття рішення про не притягнення особи до адміністративної відповідальності за керування авто у стані алкогольного сп’яніння. Події мали місце на початку 2019 року.

За вказане судом першої інстанції обвинуваченого визнали винним у шахрайстві та призначили 850 гривень штрафу. Своєю чергою за незаконне зберігання бойових припасів чоловік отримав три роки умовно.

Прокуратура не погодилася з вказаним вироком суду та оскаржила його до апеляційної інстанції.

 

Поширюйте

Коментуйте