Суспільство

"Жадоба": кропивницького фолк-метал гурту TEREN презентував новий трек

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2741

Кропивницького фолк-метал гурту TEREN презентував черговий сингл.

268272730 422333466199182 3037152103319047140 n

TEREN - фолк-метал гурт із Кропивницького, який був створений на початку 2020 року.
В основі творчості – українські народні пісні, здебільшого соціально-побутові, легенди, міфи та вірування, оформлені важкими рифами та клавішними.Вокал – це поєднання української автентичної манери співу та сучасної естрадної або жорсткого «металевого» виконання.

Склад гурту: вокалістка Льока Єрьоміна, гітаристи Сергій Панченко та Віталій Виштикайло, коавішниця Анна Аполярова-Гальченко, барабанщик Роман Білобров та бас-гітарист – Денис Руденко.

Тексти пісень базуються на фольклорних традиціях, однак розкривають актуальні для сьогодення проблеми. Наприклад, композиція «Мара» привертає увагу до насилля у родинах та його наслідки, трек «Позаніч» розкриває проблему психоемоційного вигорання та стану крайнього відчаю, самотності.

“Жадоба” - це четвертий реліз гурту.

"Це крик приреченого розпачу. Ми котимося у прірву, а наша сліпа жага до знищення всього навколо тільки додає швидкості.

Коли ми наджемили основу пісні на репетиції, то зрозуміли, що вона вимагає різкого, гострого і дошкульного тексту. Це мало бути злюче зло, така собі мати всіх бід і горя. Не питайте, чого ми таке почули у своїй же музиці", - кажуть представники гурту.

У січні планують вихід кліпу на сингл.

Поширюйте

Коментуйте