Суспільство

Рідні загиблих військовослужбовців 3-го полку спецпризначення в’язали дідуха на згадку про померлих (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2130

Напередодні зимових свят представники підрозділів та командування 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго зустрілись з рідними полеглих військовослужбовців, повідомляють на сайті полку.

DSC0065 1536x1024

Сьогодні, 21 грудня, в приміщенні музею полку зібрались батьки та рідні, дружини загиблих героїв – військовослужбовців 3-го ОП СпП. Командир частини полковник Михайло Красотін привітав присутніх з прийдешніми святами та запевнив, що пам’ять про військовослужбовців та підтримка їх родин залишається у пріоритеті.

Далі спілкування продовжилось за теплим чаєм. Учасники зустрічі обговорили з заступниками з морально-психологічного забезпечення нагальні питання. А на завершення зустрічі Олена Степанок, дружина загиблого військовослужбовця полку, голова громадської організації «Єдина родина» запропонувала спільно зробити дідуха, як символ Різдва та єднання, пам’яті про тих, кого сьогодні вже немає поруч.

DSC0063 1536x1024

«Дідух плететься з 12 пар пучків – це 12 місяців. У кожному з них по 7 колосків – як символ семи днів тижня. Здавна українці в’язали дідух на Різдво у кожній родині на добробут, здоров’я та згадку про тих, хто пішов з життя», – розповіла Олена Степанок.

Для виготовлення дідуха використали сніп соломи з врожаю, зібраному на «Полі пам’яті» рідними загиблих військовослужбовців у 2020 році.

DSC0081 1536x1024

 

Поширюйте

Коментуйте