Суспільство

З’явилася онлайн-бібліотека для локальних бізнесів

 Автор: Валерія Жовтун. 1572

Інтернет-журналі Platfor.ma. разом із платіжним сервісом Fondy запустили велику онлайн-бібліотеку для локальних бізнесів «Бізнесотека».

biznes online

Проєкт зібрав велику базу книг, ресурсів, сервісів та інших навчальних можливостей для підприємців, розповіла менеджерка Platfor.ma. Таня Новікова.

У першу чергу проєкт спрямований на локальних підприємців із малих міст та містечок України, адже головна мета «Бізнесотеки» – дати українським підприємцям в регіонах якісну теорію, практичні навички та інструменти для роботи та поштовх розвиватись – так, аби вони підштовхнули регіональний бізнес до глобальних перетворень.

Зараз в онлайн-бібліотеці шість розділів. Тут зібрані найкращі книги, промови TED, подкасти, фільми та серіали, сервіси, а також освітні можливості для підприємців. Загалом база нараховує понад 80 ресурсів, більшість з яких є у безкоштовному доступі.

Організатори кажуть, що попри засилля різноманітних підбірок «для бізнесу» в інтернеті, більшість з них є фрагментарними, посилаються на сумнівних експертів, а інколи й зовсім радять низькоякісний контент. Для того, аби «Бізнесотека» була справді ґрунтовною, до складання переліку ресурсів залучили експертів Київської школи економіки. 

 

Поширюйте

Коментуйте