Суспільство

Держпідприємство передало до 3-го полку легковик «MERCEDES-BENZ» (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 3022

Сьогодні, 22 грудня, у Кропивницькому директор державного підприємства «СЕТАМ» разом з представниками виконавчої служби передали до 3-го полку легковик «MERCEDES-BENZ Е200» 1995 року випуску.

mers0

- Це авто передали нашому підприємству на реалізацію. Але оскільки його вартість значно перевищувала ринкову, спеціальна комісія ухвалила рішення про передачу цього автомобілю військовій частині, - розповів директор державної філії «СЕТАМ» Віктор Москалець.

Відповідно до бази даних АСМО «Інспектор», авто заїхало на митну територію України у зоні діяльності Житомирської митниці ДФС в режимі «транзит» 26 квітня 2016 року. Статтею 95 МК України встановлені строки транзитних перевезень, зокрема для автомобільного транспорту він становить 10 діб. Тож строк доставлення ввезеного авто збіг 6 травня 2016 року.

Рішенням суду на порушника накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації автомобіля «MERCEDES-BENZ Е200», вартістю якого складає 3200 євро на користь держави.

Тепер цей автомобіль використовуватимуть у війську для виконання службових завдань:
- Звісно він не буде використовуватись для виконання бойових завдань в зоні ООС, проте такий автомобіль необхідний для повсякденної життєдіяльності частини. Адже він швидкісний і на такому авто значно зручніше пересуватись ніж, скажімо на УАЗ – 469, - сказав військовослужбовець частини Микола.

mers1

Командир 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго полковник Михайло Красотін на знак вдячності передав директорові ДП «СЕТАМ» пам’ятний гравертон полку.

За матеріалами офіційної сторінки 3-го ОП СпП у Фейсбуці

Поширюйте

Коментуйте