Суспільство

Відзначили переможців конкурсу «Активна генерація»-2021

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1010

 

Переможців конкурсу облради «Активна генерація»-2021 серед органів учнівського самоврядування відзначив голова обласної ради Сергій Шульга на початку восьмої сесії сьогодні, 23 грудня.

 

Як повідомля пресслужба облради, сертифікат на 6500 гривень отримав Петрівський парламент дітей за реалізацію проєкту «Територія творчості на Каштановій». Учні створили креативне подвір'я Петрівського центру дитячої та юнацької творчості.

Премію в 13000 гривень здобув Олександрійський парламент дітей та молоді за проєкт «Пряник, як смачний бренд міста». Діти відродили виробництво олександрійського смаколика, який випускався у 70-80-х роках двадцятого століття, - пряника округлої форми з зображенням пожежної вежі і напису «Олександрія».

Переможцем конкурсу став Вільшанський парламент дітей за проєкт «Обрії майбутнього. Вільшанка». За реалізацію ідеї автори отримали 19500 гривень.

Діти провели триденний семінар, під час якого обговорювали цікаві філософські тексти, навчалися мистецтву діалогу, виконували завдання з розвитку критичного мислення, шукали освітні траєкторії, обговорювали закони та норми суспільства, а також знайомилися один із одним.

 

Поширюйте

Коментуйте