Суспільство

Обласна рада проситиме парламент не скорочувати виплати шахтарям-ветеранам

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1492

Обласна рада підтримала звернення Атомпрофспілки і клопотатиме перед Верховною Радою про зняття з розгляду законопроєкту №3663, який вносить зміни до закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

wahta0

Рішення депутати ухвалили сьогодні, 23 грудня.

Нагадаємо, під час минулого сесійного засідання представники профспілкових організацій ДП «СхідГЗК» закликали депутатів ініціювати звернення до керівництва держави та Верховної Ради не приймати законопроєкт №3663.

Вони зазначали, що реалізація запропонованих нововведень ставить під загрозу своєчасне та у повному обсязі отримання страхових допомог від нещасних випадків на виробництві та з тимчасової втрати працездатності.

«Об’єднання Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування призведе до скорочення виплат шахтарям-ветеранам і тим, хто отримав інвалідність внаслідок роботи. Це звернення має велике значення, адже наслідки закону торкнуться тисяч шахтарів», - прокоментував голова профспілки Інгульської шахти Михайло Мельник.

Також раніше депутати Смолінської громади звернулись до депутатів облради, парламенту і президента з приводу ліквідації Смолінської шахти, адже вбачають загрози у "сухій консервації" шахти.

 

 

Поширюйте

Коментуйте