Суспільство

З’явилася петиція про відкликання звання почесного громадянина міста у Євгенія Бахмача

 Автор: Валерія Жовтун. 5985

Кропивничанин Анатолій Бойко звернувся з петицією ініціювати у Кропивницькій міській раді запуск процедури з відкликання звання «Почесний громадянин міста» у голови наглядової ради підприємства «Радій» Євгенія Бахмача.

bahmach

Євгеній Бахмач. Фото з сайту «Радій»

– Це звання вважається вищим визнанням заслуг перед містом і його жителями. Критерієм надання статусу почесного громадянина міста є насамперед оцінка діяльності особи згідно з принципом «людина для людини». Персона Євгена Бахамача є дуже суперечливою з низки причин, – йдеться в петиції. – Компанії, пов’язані з Євгеном Бахмачем, постійно фігурують у різних кримінальних провадженнях.

Автор петиції зауважує, що процедура висунення на здобуття звання «Почесний громадянин» кандидатури й ухвалення рішення щодо неї має бути відкритою. А в 2009-му році, коли Євгеній Бахмач звання, містяни так і не почули реальних обґрунтувань щодо надання йому цього звання.

Петиція станом на 10:32 24 грудня зібрала 17 підписів з 450 необхідних для розгляду її в міськраді. До кінця збору підписів залишилось 43 дні.

Нагадаємо, це вже не вперше Бахмача хочуть позбавити звання почесного громадянина міста.

 

Поширюйте

Коментуйте