Суспільство

Врятувати Смоліне може технопарк?

 Автор: Валерія Жовтун. 2934

Для збереження робочих місць і бюджетних надходжень до Смолінської громади обласна і місцева ради розглядають можливість створення індустріального парку як альтернативу роботи Смолінської шахти.

help

Про це голова обласної ради Сергій Шульга заявив в ефірі «Суспільне.Кропивницький» сьогодні, 24 грудня, повідомляє пресслужба облради.

У планах напрацювати альтернативний план порятунку селища, збереження робочих місць, якщо в столиці приймуть про закриття Смолінської шахти.

«Дуже важливо запропонувати механізм, який не допустить соціального вибуху. Якщо говорити про так зване «сухе» закриття шахти і використання інфраструктури промислового об'єкта, а там є допоміжні підрозділи зі своїми комунікаціями, то земельну ділянку, яку пропонує голова громади і яка знаходиться поряд із шахтою, можна розглядати для створення індустріального парку», – зауважив Сергій Шульга.

Нагадаємо, до депутатів вже надходили звернення гірників про напрацювання дорожньої карти як альтернативи можливому закриттю Смолінської шахти. А на сесії 23 грудня обласна рада підтримала звернення шахтарів і клопотатиме про зняття з розгляду Верховної Ради законопроєкту №3663, який вносить зміни до закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

 

Поширюйте

Коментуйте