Суспільство

"Парадна" площа і частина Набережної: Райкович анонсував початок робіт

 Автор: Анастасія Дзюбак. 8637

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович у своєму Телеграмі анонсував, коли у 2022 почнуться очікувані реконструкції Набережної і площі Героїв Майдану.

e7c26c6c c64f 46d8 8aa2 d9187a3137e1

"​​На весну запланували початок реконструкції набережної Інгулу. З міського бюджету профінансуємо перший етап – з боку спортшколи, конкретні видатки будуть акцентовано під час затвердження цільових програм. Другий етап – з боку "Сільпо", плануємо зробити за рахунок державного фінансування", - пише він і каже, отримати оновлену набережну від Великої Перспективної до Михайлівської по обидва береги Інгулу маємо до кінця року.

Проєктування та підготовку до ремонту на площі Героїв Майдану мають закінчи в першому кварталі 2022-го.

"З січня замовлятимемо будівельні матеріали. Як мінімум частково їх доведеться виготовляти, адже ми не можемо зробити центральну площу з іще простіших матеріалів, ніж є зараз. Пресована плитка недовговічна, та й не "парадна". Розпочнемо ремонт, щойно відкриється будівельний сезон, орієнтовно в квітні", - пише він.

Щодо планів з ремонту доріг пріоритетними будуть Металургів, Промисловий, Слободянюка, Волкова, а також друга черга Вокзальної – тротуари та решта благоустрою.

 

Поширюйте

Коментуйте