Суспільство

"Гречка" просить вибачення і повідомляє про виправлення помилки

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2631

У матеріалі "Фірма в стані припинення отримала замовлення на черговий проєкт кропивницького громадського бюджету" була допущена помилка. Редакція просить вибачення у читачів та підприємства, яке фігурує в тексті.

Відтепер у матеріалі останній абзац статті: «Прикметно й те, що ПП «Чистий Єлисаветград-2016» наразі є фігурантом кримінальної справи та підозрюється в ухиленні від сплати податків. Інформація про досудове слідство оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.» змінено на маркований жирним нижче.

В Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднена ухвала слідчого судді про продовження строків досудового розслідування, у мотивувальній частині якої, серед переліку суб’єктів господарювання значиться і ПП «Чистий Єлисаветград-2016». Проте відповідно до інформації наданої Слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Кіровоградській області повідомлення про підозру службовим особам ПП «Чистий Єлисаветград-2016» не вручалось, обвинувальний акт стосовно вказаних осіб у кримінальному провадженні не складався.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поширюйте

Коментуйте