Суспільство

Журналістка «Гречки» Ірина Маслюкова виграла регіональну стипендію Радіо Свобода (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 3621

У конкурсі на стипендіальну програму Радіо Свобода Regional Reporting Fellowship перемогла журналістка Ірина Маслюкова, яка ще донедавна працювала на «Гречці». За умовами стипендії наступні вісім місяців вона працюватиме у київському бюро Радіо Свобода.

photo5341406623240927440

Ірина Маслюкова

Торік Ірина закінчила Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. За фахом вона – журналіст. Однак паралельно з навчанням вже після першого курсу працювала на «Гречці».

Крім навчання, роботи на «Гречці», Ірина готувала мобільні відео для англомовного мультимедійного проєкту про Україну «UkraineWorld». Брала участь у різних журналістських конкурсах та тренінгах.

Раніше стажувалась у київському бюро Радіо Свобода в рамках програми «Хаб медіамобільності».

Метою програми є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах «Східного партнерства» ЄС та Західних Балкан. Стипендія покликана допомогти поглибити журналістські знання, розвинути навички та ознайомитися з принципами роботи незалежних медіа.

Стипендіатів інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюють повний робочий день та отримують можливість виробляти журналістський контент, а також брати участь у редакційних дискусіях.

Стипендіальна програма базується на місії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода сприяти якісній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини.

Проєкт фінансується коштом гранту від посольства США в Чехії.

Редакція «Гречки» щиро вітає Ірину з перемогою!

 

Поширюйте

Коментуйте