Суспільство

Питання "Теплоенергетика" можуть розглянути на РНБО

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3023

 

Питання 19 мільйонів гривень борг "Теплоенергетика" перед газовиками планували розглядати на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

 

693fdce224cb231053c6620f53c10fbaba514ef0

Про це під час апаратної наради сьогодні, 5 січня, повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

"І планували перевести місто на тариф 65 тисяч гривень за 1000 метрів кубічних газу. Це колосальні гроші. І ми не витримаємо ні в який спосіб: ні комунальна власність ні люди, які отримують газ в 15 разів дешевше комерційного тарифу. Тому на нас колосальна відповідальність", - каже Райкович.

Міський голова додав, що особисто спілкувався із міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим і пояснював йому, що гроші на сплату боргу є, але не можуть цього зробити через арештовані рахунки.

"Але рахунки арештовані, відповідно до постанови Кабінету міністрів, хоч ми і надали всі відповідні документи. Це проблеми Мінюсту", - каже він і додає, що місто все ж ще раз звернеться до Чернишова вже з офіційним листом.

За словами очільника теплового підприємства Олександра Чельника, наразі у підприємства вже розблокували частину арештованих рахунків і вже вчора підприємство заплатило 70 млн грн "Нафтогазу", але з невідомих причин ще заблокований рахунок в "Укргазбанку".

Нагадаємо, "Теплоенергетик" це єдине теплове підприємство у Кропивницькому, яке забезпечує централізованим теплопочтачанням частину населенні і комунальні заклади міста. Через низку проблем минулих років у підприємтва є мільйонні борги за газ. Проте, щоб вирішити питання, кабмін не дав йому змоги підвищити тариф, а пообіцяв придумати механізм компенсацій.

 

Поширюйте

Коментуйте