Суспільство

Поцікавився земельними схемами: на активіста планують скласти протокол?

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4178

Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області викликало депутата райради і громадського активіста Андрія Лавруся на бесіду.

119789029 4556508591087766 5565858559221512504 n copy

Лаврусь неодноразово піднімав питання корупційних схем, зокрема останнього разу це було щодо використання земель кримінально-виконавчої служби. Згодом про це розслідування писали журналісти Bihus.info: за їх версією держава втрачає гроші, а інтерес у земельній схемі мають представники провладної партії.

"Напереродні візиту в телефонному режимі, запитував поліцейського з якого приводу буде зустріч? Майор повідомив, що тема ДП "СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (№104)", про яке я неодноразово писав і виїжджав з громадськістю, журналістами та учасниками АТО", - пише Андрій Лаврусь.

Проте розмова була не про те, хто заробляє, не про те, хто замішаний у схемі, не про те, що держава втрачає кошти, а про його громадську діяльність, як керівника ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» та депутата районної ради.

Причиною виклику назвали заяву, яка надійшла ще в листопаді 2021 року від керівника державного підприємства, який не відповідав на запити депутата.

"До цього він безуспішно звертався в НАЗК. Із спілкування та наданих мною пояснень, стало зрозумілим, що скоріш за все далі планують складати протокол про конфлікт інтересів за мою громадську діяльність, якою багато років займаюсь виключно в інтересах суспільства.
Протокол - це підстава аби закрити мені рот, щоб в подальшому не викривав факти", - вважає Лаврусь.

 

Поширюйте

Коментуйте