Суспільство

«Готова разом з донькою перекривати трасу»: жінка скаржиться на роботу приміського маршруту №155

. 6893

Сьогодні зранку півтори години на 15-градусному морозі Оксана Гончарук з Великої Северинки разом із донькою-школяркою так і не дочекалися маршрутки №155 до Кропивницького. Це вже не вперше так грубо порушується графік роботи маршруту, скаржиться жінка.

zuma zupunka

«Сьогодні донька так змерзла, – починає свою розповідь Оксана Гончарук. – Ми вийшли о шостій ранку, щоб сісти на першу маршрутку о 6:20, але її не було. На 7:00, як і на 7:30 – теж не було. І ми стояли на трасі. У машини, які зупинялися, люди забігали поперед нас. Донька так замерзла, що її стало погано. Потім нас підвіз до міста сусід, бо навіть таксі не захотіли виїздити за місто. А доньку навіть у школі відігрівали, бо їй так погано було від переохолодження».

Як розповіла «Гречці» пані Оксана, проблеми з недотриманням графіку почалися ще торік восени. Каже, не зважаючи на те, що перевізник ФОП Шаповалов А.О. підняв вартість проїзду з 10 грн до 15 грн, а стан транспорту геть плачевний, все одно іншого вибору, як їздити маршрутками, родина немає. Їздити на таксі постійно з Великої Северинки до Кропивницького – дорого для сім’ї, 140 гривень в обидва боки. Чоловік у постійних відрядженнях, тому не може підвозити жінку на роботу та доньку до школи. Оксана Гончарук зауважує, що вона не одна така у Великій Северинці. Вона, як і її сусіди вже зверталася в різні установи, до голови громади, телефонували на «гарячі лінії», але відповіді – це лише чергові відписки, каже жінка.

Ось одна з таких відповідей, де сказано, що транспорт у перевізника є, та бракує водіїв.

271490874 916706398989133 1831486500517802940 n

«Такий крик душі, що готова стати на трасі разом з донькою і перекривати рух. Який в мене вихід? Адже ніхто не реагує», – бідкається жінка.

Також вона думає піти на зустріч до міського голови Кропивницького Андрія Райковича з проханням допомоги.

Нагадаємо, що проблеми з дотриманням графіку є не лише у міських маршрутках, а й приміських. Нещодавно на проблемну роботу приміського маршруту №550 «Райцентр – Первозванівка» також скаржилися. У таких випадках кропивничанам радять зі скаргами звернутися до управління інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама