Суспільство

У Приютівській громаді створили інклюзивно-ресурсний центр

. 1111

Інклюзивно-ресурсний центр був створений, аби надавати послуги дітям з особливими освітніми потребами на території громади.

 inclusiv osvita

 Рішення про створення ІРЦ ухвалили на 19 сесії Приютівської селищної ради 8 скликання, йдеться на сайті громади.

Функціонування цього закладу дасть можливість забезпечити психолого-педагогічний супровід дітей, надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, батькам або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами. 

Раніше такі послуги дітям громади надавали у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попельнастівської сільської ради, за що з місцевого бюджету Приютівської селищної ради надавали їм щорічну субвенцію.

Координуватиме роботу інклюзивно-ресурсного центру відділ освіти, молоді та спорту Приютівської селищної ради. Директора закладу призначать на конкурсній основі.

Нагадаємо, торік планували розширювати штат працівників інклюзивно-ресурсних центрів в області.

***

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама