Суспільство

Символічний ланцюг єдності у Кропивницькому: «Скажи Україні - так» (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 3643

«СкажиУкраїні -ТАК / #SayYEStoUkraine» – акція з такою назвою відбулась у різних куточках України та в інших країнах світу.

sobornist1

22 січня громадська організація «Рух Опору Капітуляції» провела у Кропивницькому акцію з нагоди дня Соборності. Організатори розповідають, що в цей день українці по цілому світу організовують світовий ланцюг єднання з Україною під гаслом #СкажиУкраїніТак, що стала продовженням акції #SayNOtoPutin.

sobornist

Біля пам’ятника Володимиру Винниченку, відомому громадсько-політичному діячу, письменнику зібрались 25 учасників акції.

sobornist2

«Сьогодні ми прийшли сюди, щоб звернутись до західних партнерів і акцентувати увагу на трьох речах. Зокрема просити у західних партнерів посилити військову допомогу для України, превентивно застосувати "пекельні" санкції проти Росії, заблокувати «Північний потік», сприяти Україні у наближенні до НАТО, - сказав координатор громадського "Руху Опору Капітуляції" Дмитро Сінченко. - Також ми звертаємося до українських політиків з вимогою припинити взаємопоборення, об’єднати зусилля для захисту країни. Закликаємо владу припинити політично мотивовані переслідування, пришвидшити реалізацію реформ, необхідних для отримання ПДЧ НАТО, всі свої сили скерувати для організації оборони держави».

sobornist3

Нагадаємо, сьогодні о 10.00 квіти до пам'ятника Винниченку поклали представники влади, силовиків, духовенства.

sobornist4 copy

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте