Суспільство

Охочі можуть проаналізувати якість контенту українських телеканалів

. 1117

«Детектор медіа» презентував новий проєкт – NewsBoard. Він дозволяє оцінити якість новин на українському телебаченні.

tv

Інтерактивний інструмент дає змогу побачити, які теми найчастіше з’являються у вечірніх новинах, чи дотримуються телеканали журналістських стандартів, та хто з них робить матеріали на замовлення політиків, компаній та олігархів.

У NewsBoard зібрані дані аналізу випусків новин, які виходять у прайм-таймі телеканалів СТБ, ICTV, «Україна», «Інтер», «UA: Перший», «1+1», «112/Перший незалежний» і 5 каналу. Дані зібрані за останні три роки. Моніторинг проводиться на основі великої методології моніторингу телевізійних і радійних програм, розробленої визнаним експертом у цій сфері Ігорем Кулясом, та оновлюється щотижня.

NewsBoard буде цікавим всім, хто стежить за якістю інформаційного контенту на українському телебаченні. Зокрема медійній спільноті, журналістам, професійним громадським та правозахисним організаціям, аналітикам, дослідникам, донорам, активним представникам громадянського суспільства, які прагнуть розвивати свідоме споживання медіапродукту.

Інтерактивна панель дозволяє глибше проаналізувати контент, який споживають українці в ефірах теленовин, та відстежити дотримання журналістських стандартів.

Як користуватися NewsBoard – детальніше на «Детектор медіа».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама