Суспільство

Річна орендна плата за користування землями сільгосппризначення комунальної власності зросла у 7 разів

. 2305

У Кіровоградській області за результатами земельних торгів в системі ProZorro річна орендна плата за користування землями сільгосппризначення комунальної власності зросла у сім разів.

zemlnidilanku

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Торік у грудні в системі ProZorro відбулися електронні земельні аукціони з продажу права оренди 11 земельних ділянок, розташованих в межах Устинівської селищної територіальної громади Кропивницького району, Перегонівської сільської територіальної громади Голованівського району, Добровеличківської селищної територіальної громади Новоукраїнського району, Новопразької селищної територіальної громади Олександрійського району.

На торги виставили право оренди 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 138,5 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; право оренди земельної ділянки площею 0,1049 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг; 1 право оренди земельної ділянки площею 2,5 га для рибогосподарських потреб.

За результатами електронних аукціонів найдорожче продали ділянку сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Устинівської громади, річна орендна плата за використання якої зросла всемеро: з 59,596 тис. грн до 551 тис. грн. Стартова ціна піднялася від 12 до 111% від нормативної грошової оцінки землі.

За результатами аукціонів орендарі загалом щороку впродовж всього терміну дії договорів оренди сплачуватимуть кошти до місцевих бюджетів вищезазначених територіальних громад Кіровоградської області в сумі 3,114 млн грн.

Нагадаємо, як на Кіровоградщині продають землю.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама