Суспільство

Пам'яті Чорного Ворона: як виглядатиме новий туристичний об'єкт (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 4222

Нині в Кіровоградській області триває робота по розвитку історико-культурного заповідника «Чорний Ворон».

photo5449479115783649163

Візуалізація проєкту

photo5449479115783649162

Як повідомляє пресслужба облдержадміністрації, йдеться про реалізацію проєкту зі створення меморіального комплексу на місці останнього бою героїв Холодного Яру – загону отамана Чорного Ворона та його побратимів в урочищі «Чорний Ворон».

Наразі опрацювали перелік об’єктів будівництва, організували розроблення детального плану території та проведення інженерно-геодезичних вишукувань для проєктування об’єктів заповідника.

Вже отримані містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на двох земельних ділянках площею 0,4496 га та 0,3132 га.

Крім цього, розпочата процедура проведення експертизи проєктно-кошторисної документації. На порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва розміщена проєктна документація.

З метою створення додаткових локацій заповідника «Чорний Ворон»: повстанський табір, тренувальний табір, туристичний табір, отримали згоду Олександрівського лісгоспу на вилучення з постійного користування земельної ділянки площею 2,6 га та зміну цільового призначення.

Нагадаємо, деталі проєкту меморіально-туристичного комплексу «Чорний Ворон».

 

Поширюйте

Коментуйте