Суспільство

Планують створити сучасний центр управління силами та засобами цивільного захисту Кіровоградщини (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2207

У Кропивницькому на базі незавершеної новобудови оперативно-координаційного центру планують створити сучасний Центр управління силами та засобами цивільного захисту області. Це буде відповідати вимогам цифровізації підрозділів ДСНС України.

msg488172788 74866

Як повідомляє пресслужба надзвичайників області, до 2024 року поетапно в усіх регіонах країни будуть створені Центри обробки даних, розширять їхні функціональні можливості та введуть в експлуатацію.

«Введення нового Центру управління в дію дозволить автоматизувати процеси обробки повідомлень від громадян. Нові алгоритми роботи, оновлена апаратна складова та програмне забезпечення підвищать оперативні можливості рятувальників у ліквідації пожеж та наслідків надзвичайних подій», – йдеться в повідомленні.

msg488172788 74864

28 січня в область з робочим візитом прибули представники ДСНС України з метою вивчення питання стосовно завершення будівництва Центру управління.

Представники ДСНС України оглянули новобудову, ознайомились із проєктними матеріалами щодо технологічних можливостей цього об’єкта, кошторисною документацією.

 DSC 5493

Поширюйте

Коментуйте