Суспільство

З’явився телеграм-канал про соціальне замовлення в Україні

 Автор: Валерія Жовтун. 2095

Громадська організація з Кіровоградщини запустила перший в Україні Telegram-канал, де можна дізнатися усе про соціальне замовлення.

4olovik telefon

Як повідомляє Кіровоградська обласна організація ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», у Telegram-каналі є нормативна база, інструкції з впровадження та застосування, реальні кейси впровадження і використання соцзамовлення з регіонів України. 

Підписатися на Telegram-канал «Соціальне замовлення в Україні» можна за цим посиланням: https://t.me/sotsialne_zamovlennya

«Ми зрозуміли, що у загальному доступі відсутня систематизована інформація про цей інструмент: щось є у законодавстві, щось у статтях на цю тему, щось на сторінках департаментів соціальної політики у регіонах. Але для громади чи громадської організації, які ініціюють впровадження соціального замовлення чи втілюють його, важливі покрокові інструкції, чужий досвід, витяги із законодавства. Ідеально, щоб усе було в одному місці, доступною мовою і з легкою навігацією», – каже комунікаційниця організації Світлана Дубина-Литвиненко.

В організації вирішили відійти від стандартних посібників і методичок, які швидко застарівають, і створити Telegram-канал, який можна буде постійно оновлювати.

Нагадаємо, що таке соціальне замовлення і навіщо воно Кіровоградщині.

 

Поширюйте

Коментуйте