Суспільство

Стрілянина в Дніпрі: раніше в цій частині загинули двоє строковиків з Кіровоградщини(ВІДЕО)

. 8607

Минулого тижня на "Південмаші" нацгвардієць з військової частини 3021 з автомата застрелив п'ятьох і п'ятьох поранив. Пізніше з'явилась інформація про те, що він так вирішив помститись за знущання.

vijskovyj

Умовне фото

Зараз стрілець знаходиться під вартою, а у частині розпочали перевірки, аби зрозуміти, чи дійсно тут була "дідівщина".

Як повідомляє "Сьогодні", у цій частині за останні кілька років було кілька самогубств.

У січні 2018 у цій військовій частині нібито покінчив життя самогубством строковик із Кіровоградської області. У частині кажуть, що є відеопідтвердження самогубства. Батьки ж в це не вірять.

"Чи можливо з перчаткою поверх кулака, будучи лівшею, ще й зробити постіл з автомата?", - каже батько загиблого Мансур Вержаковський. Показує фото, де видно сліди побоїв. Вважає, сина хтось необережно ударив, а потім дострелив, аби імітувати самогубство.

У липні 2019 року в цій же військовій частині нібито покінчив життя самогубством Андрій Кіба - інший строковик із Кіровоградської області, який прослужив тут 2,5 місяці.

"11 липня в його бабусі був день народження. Він пропрсив телефон, щоб подзвонити і привітати. Привітав. А в обід мені подзвонили і сказали, що мого сина знайшли на посту з пострілом у голову", - розповідає мати загиблого Анна Кіба.

Раніше він розказував рідним, що в частині за старшими сослуживцями слідкують, а при виїздах на полігон їх ніхто не контролює.

Говорить про нелюдське ставлення, моральні знущання і невчасне надання медичної допомоги і Олена Липовенко, яка раніше служила в цій частині.

Якщо слідство виявить, фізичиний і моральний тиск, це вплине на вирок затриманого.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама