Суспільство

3,5 гектари на березі Інгулу: де саме планують збудувати урбан-парк у Кропивницькому

. 20677

Комунальному підприємству «Благоустрій» планують виділити 3,5 гектари набережної на лівому березі Інгулу (між вулицями Великою Перспективною та Михайлівською). Тут планують розмістити урбан-парк.

241774077 1112604225935516 7564913617444213987 n

Проєкт рішення підтримала постійна комісія Кропивницької міської ради з питань екології, земельних відносин та комунальної власності. Тепер остаточне рішення мають прийняти депутати на сесії.

naber

Місце розташування майбутнього урбан-парку згідно з проєктом рішення

Нагадаємо, про те, що урбан-парк планують збудувати на набережній голова ОДА Марія Чорна повідомила ще в грудні, проте у міськраді інформацію не підтверджували. 

Урбан-парк включатиме в себе:

  • скейт-парк;
  • стрітфутбольний спот для тренувань з вуличного футболу;
  • стрітбольний спот для тренувань зі стрітболу та баскетболу;
  • стрітденс і івент-спот для занять вуличними танцями;
  • стрітворкаут-спот для відповідних активностей, тренувань, майстер-класів, а також всеукраїнських джемів і батлів зі стрітворкауту;
  • паркур-спот для вуличних тренувань з паркуру, майстер-класів, зйомок паркур-контенту, всеукраїнських джемів та батлів;
  • бігова доріжка у лісовій зоні.

Як озвучили під час земельної комісії, раніше на цю ділянку планували підписати меморандум із забудовником багатоповерхівки, який планує будуватись згодом, і обіцяв провести тут реконструкцію. Тепер же забудовнику запропонують інше місце для виконання своїх обіцянок, адже вже є попередні домовленості з ОДА і Офісом Президента.

Також, за словами заступника міського голови Олександра Мосіна, підприємцю можуть запропонувати перерахувати 4 мільйони гривень на благоустрій до міського бюджету.

Проводити роботи планують і з іншої частини набережної. Проєкт реконструкції правобережної частини набережної вартістю 98 мільйонів вже готовий. На правому березі в рамках реконструкції планується розміщення спортивної інфраструктури, адміністративні будівлі, очисні споруди для ливневої каналізації, а також благоустрій біля пам'ятника афганцям.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама