Суспільство

Шанс на нове життя: у Кропивницькому юні мами отримали грант на навчання

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6750

Дві юні мами віком 15 і 22 роки, які через скрутні життєві обставини перебували у Соціальному центрі матері і дитини у Кропивницькому, отримали можливість безкоштовно освоїти професію манікюрниць у школі-студії Natali&Nails.

 Gorodova

Власниця школи-студії, амбасадорка проєкту «Незламні» Наталія Городова розповіла «Гречці», що познайомилася з двома Вікторіями під час передачі до Соціального центру «помаранчевих торб» з речами першої необхідності для постраждалих від насильства. Одна з них, 15-річна Вікторія, опинилася у скрутній ситуації, а вже у лютому має народжувати. Друга Вікторія є сиротою і має 10-місячного сина. Директорка Соціального центру Інна Жолобова допомогла їй отримати житло у Созонівці.

«В мене якраз йшов набір на професійні курси, і я запросила обох дівчат освоїти професію в мене безкоштовно. Це професійні знання, навчання складається з теорії і практики, є онлайн-уроки і випускний екзамен. По закінченню вони вже зможуть працювати», – розповіла Наталія Городова.

Крім того, юні мами пройдуть тренінг для працівниць сфери краси в рамках проєкту «Незламні». Тут юристи та психологи вчать, як правильно спілкуватися і допомагати клієнткам, якщо ті розповідають про досвід домашнього насильства.

«Я рада, що можу допомогти їм. Дівчата вже розпочали навчання. Дуже сумлінні і вже мають успіхи. Якщо вони захочуть, то після освоєння курсу зможуть працювати і в нашій студії», – додала власниця Natali&Nails.

 Нагадаємо, раніше «Гречка» розповідала про акцію «Помаранчеві торби» у Кропивницькому.

Поширюйте

Коментуйте