Суспільство

Вузькоколійка та столичне сполучення: Гайворонська громада опублікувала інвестиційний паспорт

. 1616

Гайворонська міськрада опублікувала інвестиційний паспорт з описом найвагоміших інвестиційних переваг громади. Таким чином гайворонці шукають потенційних бізнес-партнерів.

 

В якості прикладів розвитку громади в паспорті зазначено запуск по вузькоколійці приміського поїзду сполученням «Гайворон – Рудниця» та регулярного потягу «Київ – Гайворон».

До переваг у Гайворонській громаді записали вдале географічне розташування, трудові ресурси, родовища граніту, графіту, мінеральної води, чорноземи та лісові масиви на території, розгалужену мережу доріг.

«Ми націлені на ефективний розвиток всіх напрямків бізнесу чи то в сільському господарству, в соціальній сфері, транспортних перевезеннях, наданні побутових, медичних та юридичних послуг. Ми шукаємо не тільки зовнішніх, а й працюємо із потенційними внутрішніми інвесторами», – наголосив голова громади Роман Волуйко.

В опублікованому паспорті потенційні інвестори можуть знайти інформацію про привабливі земельні ділянки та вільні приміщення на території.

 Нагадаємо, у Гайвороні заявили про проєкт оформлення місцевого ліцею у сучасному архітектурному стилі барнхаус.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама