Суспільство

Опалення у Світловодську: для відділення хірургії збудували індивідуальну котельню

. 1587

Задля якісного та своєчасного опалення хірургічного корпусу районної лікарні у Світловодську за кошти платників податків побудували індивідуальну котельню. Це є актуальним, якщо взяти до уваги проблеми з теплопостачанням у цьому місті.

 teplo

Як повідомляють на сайті міськради, на створення газової котельні потужністю у 400 кВт з місцевого бюджету виділили 2,69 мільйона гривень. Котельня має запрограмований графік і не потребує обслуговування операторами, а керувати установкою можна через смартфон.

«Завдяки тепловому пункту, яке розміщене у самому корпусі лікарні і з’єднане з котельними генераторами, ми тримаємо комфортну температуру в приміщенні. Потужності котельні вистачить не лише на опалення, а й на підготовку гарячої води», – пояснив представник підрядної компанії «Сінвест груп» Володимир Кріль.

kotelnia Svitlovodsk

За попередніми розрахунками, індивідуальне опалення корпусу зменшить собівартість послуги на 25-30 відсотків. Окремо Володимир Кріль акцентував увагу на тому, що наразі місцеве теплопостачальне підприємство не подає графік опалення та не забезпечує тепло у медичному приміщенні на необхідному рівні.

Нагадаємо, раніше жителі Світловодська виходили на мітинги через холод у квартирах, лікарнях, школах і дитячих садках.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама