Суспільство

Вибух газу у Кропивницькому: постраждалі потребують допомоги (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 21781

Постраждалим внаслідок вибуху, який стався у багатоповерхівці по вулиці Попова в обласному центрі, пообіцяли допомогти із тимчасовим житлом і харчуванням. Волонтери збирають кошти для дітей, які опинилися в лікарні.

riatuvvv1

Як повідомив міський голова Андрій Райкович, всі під‘їзди пошкодженого будинку будуть охоронятись, щоб мародери не розтягли майно людей.

«Самих же мешканців будинку Попова 24, корпус 1 закликаю з самого ранку звернутись в ЖЕО, або за ось цим номером телефону: 0502070097. Обов’язково!», – закликав мер.

riatuvvv4

Надати тимчасове житло мають у готелі «Турист», також свої послуги запропонував «Дім Милосердя». Міське управління торгівлі пообіцяло забезпечити харчуванням.

В реанімації досі перебуває 13-річна Діана, яка має 15-17 відсотків опіків тіла, і 8-річна Поліна із 30% опіків. За словами Андрія Райковича, лікарі дають втішні прогнози, і життю сестер нічого не загрожує.

riatuvvv2

Водночас волонтери оголосили про збір коштів для допомоги Поліні і Діані, чий батько загинув під час вибуху. Небайдужих закликають перевести фінансову допомогу на картку членкині батьківського комітету школи, в якій навчаються дівчата – Анні Слюсаренко. Номер картки 5457 0822 2876 7294.

riatuvvv3

Раніше стало відомо, що внаслідок вибуху газу у Кропивницькому 2 лютого до лікарні потрапили працівник газової служби і двоє дітей. Один чоловік загинув.

 

Поширюйте

Коментуйте