Суспільство

Райкович назвав попередню причину вибуху на Попова

 Автор: Анастасія Дзюбак. 16992

Попередньою причиною вибуху на вулиці Попова, що стався 2 лютого, є витік газу через порушення правил техніки безпеки, охорони праці і правил роботи на об'єктах підвищеної небезпеки.

vybuh kv

Про це міський голова Андрій Райкович розповів сьогодні, 4 лютого, під час сесії міськради.

"Ми ще раз звертаємось до громади бути надзвичайно вимогливими і принциповими, чітко дотримуватись відповідних правил безпеки і правил експлууатації і газових, і електро установок", - сказав він. 

Нагадаємо, вибух стався у квартирі на 2-му поверсі 9-по верхівки по вулиці Попова, 24, корпус, 1 близько 16:00. Внаслідок вибуху травмувався 63-річний працівник газової служби та двоє сестер: 8-річна Поліна та 13-річна Діана. Дівчата досі перебувають у лікарнях з опіками. Загинув внаслідок вибуху їх 37-річний батько.  

Також внаслідок вибуху були пошкоджені інші квартири. Унаслідок вибуху вибито вікна у 74 квартирах.

Будинок відключили від газо-, електро- та водопостачання. 6 мешканців другого під’їзду поселили в готелі «Турист». Решта людей поїхали до близьких та друзів. У місті також оголосили збір продуктів, посуду та речей для постраждалих.

За фактом вибуху та пожежі в багатоповерхівці розпочали кримінальне провадження.

Також зі столиці прибула комісія з «Нафтогазу». Вона буде розбиратися, які роботи проводив місцевий облгаз у будинку.

Нині електроенергія постачається стабільно до трьох під’їздів 9-поверхівки. Люди звечора, 3 лютого, почали повертатись у квартири, перевіряють своє майно.

2,5 млн грн виділять з міського бюджету на першопочаткові роботи з відновлення цієї багатоповерхівки. 

 

Поширюйте

Коментуйте