Суспільство

«Турист» не підходить: жителям з постраждалої багатоповерхівки шукатимуть інше тимчасове помешкання

. 4099

Ремонт багатоповерхівки по вулиці Попова у Кропивницькому, де вибухнув газ, триватиме не один тиждень. Водночас умови готелю «Турист», куди поселили деяких мешканців будинку, не підходять для тривалого проживання.

 

Як повідомляє міська рада, наразі в багатоповерхівці укріплюють підвал і вже встановили 26 нових вікон. Вже у вівторок-середу почнуть встановлювати нові балконні блоки, розпочнуть роботу газовики.

Міський голова Андрій Райкович підтвердив, що через тривалий ремонт для мешканців будинку, яких поселили в готелі «Турист», слід шукати альтернативне тимчасове помешкання.

«На сьогодні маємо також певні напрацювання щодо пошуку тимчасово житла для тих, хто нині проживає в готелі «Турист». Аварійні роботи, напевне, триватимуть не один тиждень, а готель під тривале проживання не підходить», – сказав він.

В готелі після вибуху поселили спочатку сімох мешканців багатоповерхівки, наразі тут проживає вже 18 людей. Мешканець Андрій Сторчак розповів «Суспільному», що від запропонованого готельного номеру відмовився.

«Ми звідти поїхали, в номерах дуже холодно. Температура градусів 10. Ми прокинулись серед ночі, зуб на зуб не попадає. До готелю ночували у родичів», – розповів він.

Як повідомляла «Гречка», міська рада розглядає гуртожитки університетів як можливу альтернативу готелю «Турист» для родин з будинку, де стався вибух.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама