Суспільство

«Потенціал є» – британська компанія зацікавилася аеропортом в Кропивницькому

. 9850

Директор британської компанії Pilgrims Forensic & Medical Sciences (PFMS) Роджер Саундерс проінспектував потенціал будівництва летовища в Кропивницькому.

 aeroport1

За запрошенням Кіровоградської обласної ради британський фахівець оглянув аеропорт в обласному центрі. Він зазначив, що це може бути не лише об’єктом авіації, а й стати логістичним авіахабом.

«Мені вдалося побачити стратегічний інтерес з розвитку цього об‘єкту. Потенціал є і зі свого боку я готовий вам допомогти реалізувати цікавий і потужний проєкт логістичного хабу, залучивши до процесу провідних британських експертів і капітал британських компаній», – підкреслив Роджер Саундерс.

У свою чергу голова облради Сергій Шульга підкреслив, що перевагами летовища в обласному центрі є наявність трьох злітніих смуг, розташування в центрі країни та наявність в місті льотної академії.

«Держава підтримує нас і це важливий сигнал для наших закордонних партнерів. Маємо скористатися ексклюзивним потенціалом нашого аеропорту. Створення логістичного авіахабу стане ефективним поштовхом для розвитку області», – сказав він.

Британська компанія Pilgrims Forensic & Medical Sciences є підрядником для великих міждисциплінарних судово-медичних, кібернетичних та медичних проєктів і уповноважена залучати фінансування як з приватних джерел, так і з Департаменту фінансування експорту казначейства Великобританії.

Раніше «Гречка» розповідала про військовослужбовця 3 окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго Антона, який навчався у Королівській військовій академії в Сандгерсті (Великобританія).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама