Суспільство

На Кіровоградщині відсторонили від роботи 307 нещеплених працівників

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4835

Кабінет Міністрів розширив перелік професій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. У зв’язку з цим на Кіровоградщині з 31 січня відсторонили від роботи загалом 307 працівників.

coronavirus

До переліку додали працівників органів місцевого самоврядування, медичних установ та комунальних підприємств. У разі відсутності щеплення хоча б першою дозою вакцини проти COVID-19 такі люди із 31 січня не можуть виходити на роботу.

Як повідомила голова облдержадміністрації Марія Чорна, станом на 1 лютого в області через відсутність сертифікату про вакцинацію проти ковіду відсторонили від роботи загалом 307 працівників. «З них 217 є працівниками комунальних підприємств, ще 18 – органів місцевого самоврядування», – уточнила вона.

Через невакцинацію відсторонили і деяких працівників медичної сфери області. Серед них 17 медсестер, 33 працівники господарчого сектору і двоє лікарів.

«Йдеться про лікарів у Великосеверинівській амбулаторії і Світловодській лікарні. Лікарка з амбулаторії наразі вже вакцинувалася і повернулася до роботи», – додав директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко.

Нагадаємо, що у Великосеверинівській громаді сімейна лікарка відмовилася вакцинуватися від ковіду, через що її 2400 пацієнтів не могли потрапити до неї на прийом.

Поширюйте

Коментуйте