Суспільство

Порушив – відпрацюй: в Кропивницькому визначили місця для громадських робіт

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2904

В обласному центрі затвердили перелік робіт, які призначатимуть за адміністративні правопорушення або як покарання для тих, хто перебуває в місцях позбавлення волі.

 

Види оплачуваних суспільно корисних та громадських (безоплатних) робіт затвердив виконавчий комітет Кропивницької міської ради. Зазначається, що спокутувати провину порушники і злочинці зможуть прибиранням вулиць, прибудинкових територій і кладовищ, ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ, благоустрієм та озелененням території міста.

Також суспільно корисні роботи передбачені і на об’єктах обласного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Людей за правопорушення залучатимуть до робіт на комунальних підприємствах міста, таких як «Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування», «Універсал-2005», «Благоустрій», «Ринково-побутові послуги», «Теплоенергетик», ЖЕО №№ 1, 2, 3, 4 і 9.

Раніше «Гречка» інформувала, що у пам'ятці архітектури місцевого значення у Кропивницькому відбувається перебудова без дозволів.

Поширюйте

Коментуйте