Суспільство

День без кави: збирають гроші постраждалим від вибуху газу на Попова

 Автор: Валерія Жовтун. 10855

У Кропивницькому бізнес просять допомогти мешканцям багатоповерхівки на Попова, 24, де стався вибух газу. 

vybuh kv

Такий заклик оприлюднила на своїй фейсбук-сторінці голова правління громадської організації «Спілка підприємців Кіровоградської області» Тамара Самиляк.

Таке оголошення про допомогу продублювали і на сайті міськради:

«Якщо ми – 13000 підприємців, зареєстрованих в місті, відмовимося від кількох чашок кави і перерахуємо хоча б по 100 гривень – ми врятуємо цих людей, насамперед, від зневіри, відчаю і допоможемо їм вирішити матеріальну частину їх сьогоднішніх проблем. Прошу долучитися і підприємства, і в першу чергу «Кіровоградгаз» – це справа честі!».

Одержувач коштів БО ВІДКРИТА УКРАЇНА РБФ. Код ЄДРПОУ 34099896.

Рахунок UA683052990000026006005101752 АТ КБ ПРИВАТБАНК. В рахунку необхідно вказати: «Благодійна допомога постраждалим від вибуху газу у Кропивницькому на вулиці Попова, 24, корпус 1. 2.02.22».

Нагадаємо, вибух газу стався у 9-поверхівці по вулиці Попова, 24, корпус, 1, близько 16:00 2 лютого. Внаслідок вибуху травмувався 63-річний працівник газової служби та двоє сестер: 8-річна Поліна та 13-річна Діана. Загинув внаслідок вибуху їх 37-річний батько.  

Також внаслідок вибуху були пошкоджені інші квартири.

Будинок відключили від газо-, електро- та водопостачання. 6 мешканців другого під’їзду поселили в готелі «Турист». Решта людей поїхали до близьких та друзів. У місті також оголосили збір продуктів, посуду та речей для постраждалих.

Нині триває слідство у відкритому кримінальному провадженні.

Будівельники продовжують працювати над укріпленням силових конструкцій  підвальної частини будинку. Одночасно триває і монтаж віконних блоків, повідомляють у міськраді. У будинку вже відновили подачу газу до квартир третього і четвертого під’їздів.

Експерти дійшли висновку – з першого і другого під’їздів мешканці мають бути відселені. Йдеться про 71 квартиру.

Для мешканців коштом міського бюджету винайматимуть житло. За словами міського голови Андрія Райковича, прийняли рішення про виділення з резервного фонду бюджету міста 852 тисячі гривень для надання допомоги мешканцям 1-го і 2-го під’їздів на оренду  тимчасового житла. Наразі до трьох місяців.

 

Поширюйте

Коментуйте