Суспільство

Вчителька з Кіровоградщини стала координаторкою міжнародної платформи освітян

. 6910

Викладачка англійської у Новоєгорівській загальноосвітній школі (Новоукраїнський район) Людмила Талашкевич розповіла, як освітяни можуть долучитися до міжнародної платформи Global Education Network.

 

Це онлайн-платформа, де вчителі діляться досвідом і навчають працювати із корисними для освітнього процесу програмами, розповідають про новітні методики.

«Через пандемію багато онлайн-ресурсів стали доступнішими. Я, наприклад, навчилася нових програм для створення презентації, які цікавіші за  PowerPoint», – пояснила викладачка.

Ініціаторами створення платформи стали викладачі з Бангладешу, а наразі доєдналися сотні освітян з десятків країн. Серед них Індія, Пакистан, Філіппіни, Корея, Японія, Греція, Перу, Італія, Грузія, Угорщина та інші. Україну у Global Education Network представляють декілька вчителів.

Щодо Людмили Талашкевич, то вона є координаторкою мережі в Україні – тобто може долучати й інших колег. Для цього достатньо зайти на її фейсбук-сторінку і написати в особисті повідомлення. Спілкування на міжнародній платформі відбувається англійською мовою.

Нагадаємо, Людмила Талашкевич раніше отримала нагороду Global Teacher Award.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама