Суспільство

Хотів «порішати» за ставок? У Кропивницькому триває слідство щодо помічника обласного депутата

 Автор: Анастасія Дзюбак. 14181

В центрі Кропивницького працівники Служби безпеки України затримали чоловіка зі стосами купюр. Пізніше правоохоронці завітали до одного з департаментів облдержадміністрації – як виявилося, у зв‘язку із цим затриманням.

Фотографії затримання 15 лютого у своєму телеграм-каналі опублікував голова громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрій Лаврусь.

 

Також Лаврусь зазначив, що затриманий чоловік є помічником обласного депутата від партії «Слуга народу» Юрія Дрозда. Серед його помічників загалом є троє чоловіків: Олександр Величко, директор водоканалу у Смоліному Ігор Васін та перший заступник начальника обласної екологічної інспекції Олег Норенко. 

В СБУ «Гречці» повідомили, що поки тривають слідчі дії вони не мають права оголошувати деталі цього затримання.

Водночас вже 16 лютого до департаменту екології та природних ресурсів завітали правоохоронці. Як пояснив «Гречці» директор департаменту В'ячеслав Дубровський, правоохоронці надали ухвалу суду на проведення слідчих дій. В цьому документі фігурувало ім’я Ігоря Васіна.

«Там йшлося про ставок. Начебто людина обіцяла вирішити якісь питання щодо надання в оренду водний об’єкт. І він казав, що це питання нібито можна вирішити в нашому департаменті», – розповів директор.

Та В'ячеслав Дубровський пояснив, що обласний департамент екології ще з 2020 року взагалі не має повноважень у цій сфері, а всі документи щодо таких водних об’єктів передали у відповідні установи. «Не знаю, чому правоохоронці прийшли до нас з цим питанням, адже це вже два роки як нас не стосується», – додав він.

 Раніше «Гречка» розповідала про те, як олександрієць намагався підкупити поліцейського, щоб повернути конфісковане майно і уникнути кримінальної відповідальності.

 

Поширюйте

Коментуйте