Суспільство

5 нетипових вакансій на Кіровоградщині

. 9577

Фахівці обласного центру склали топ професій, які є нетиповими, актуальними, або й взагалі відсутні на ринку праці Кіровоградщини.

zduvovanui copy

Топ 5 нетипових вакансій в області

Геолог. Заробітна плата – 15 840 грн.

Геофізик.  Заробітна плата – 18 000 грн.

Дефектоскопіст з магнітного контролю. Заробітна плата – 6 500 грн.

Мельник. Заробітна плата – 6 500 грн.

Екіпірувальник. Заробітна плата – 6 500 грн.

Відсутні на ринку праці регіону професії

Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник, архітектор, жокей.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але їх мало

Закрійник, верстатник деревообробних верстатів, штукатур, касир торговельного залу, манікюрник, машиніст крана (кранівник), слюсар-інструментальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, тесляр, столяр, шліфувальник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, маляр, бармен.

Актуальні професії

Водій автотранспортних засобів, тракторист, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, слюсар-ремонтник, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, електрогазозварник, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачка, електромонтер з експлуатації розподільних мереж.

Станом на 1 лютого 2022 року в центрах зайнятості області були зареєстровані майже 14 000 безробітних. При цьому кількість вакансій майже 1,7 тис. На одну вакансію претендує в середньому 8 людей.

Нагадаємо, які є вакансії в Кіровоградській області із зарплатою 20 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама