Суспільство

В школах Кіровоградщини запроваджують проєкт «Вихователь безпеки»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1910

В освітніх закладах трьох громад Кіровоградщини запроваджують спільний проєкт поліції, рятувальників та департаменту освіти «Вихователь безпеки».

 

Офіційно проєкт має назву «Спеціаліст з безпеки освітнього середовища». В його рамках у школах впроваджують відповідальну особу, до повноважень якої акумульовані функції щодо створення безпекового середовища у закладі для дітей та педагогів під час навчального процесу. Йдеться і про пожежну безпеку, і харчування, захист персональних даних, дотримання будівельних та санітарних норм.

І наразі до проєкту «Вихователь безпеки» доєдналися 23 територіальні громади з 15 областей. «Я радий, що Кіровоградщина входить у цей список. В Україні всього декілька регіонів, де більше однієї громади беруть участь у проєкті. Тому Кіровоградщина – передова у цьому питанні», – зазначив начальник управління ювенальної превенції Нацполіції Василь Богдан.

Меморандум про співпрацю в рамках проєкту підписали представники ДСНС у Кіровоградській області, Нацполіції та обласний департамент освіти, а також голови Новопразької територіальної громади Богдан Куруп, Приютівської ТГ Андрій Коломійцев і Катеринівської громади Тетяна Пучка. 

Відповідно до проєкту, питаннями безпеки в цих громадах буде опікуватися посадова особа від міської або селищної влади. У Новопразькій, Приютівській та Катеринівській громадах працюватиме по одному вихователю безпеки, якими буде охоплено 9 загальноосвітніх навчальних закладів.

 Як повідомляла «Гречка», в громадський бюджет міста Кропивницького хочуть внести нову категорію проєктів – освітні.

Поширюйте

Коментуйте