Суспільство

Для боротьби з поривами – в Кропивницькому створять модель водопровідної системи

. 1698

Створення моделі системи водопостачання в Кропивницькому дозволить вирішити першопричину частих поривів.

На цьому наголосив радник в.о. гендиректора «Дніпро-Кіровоград» Сергій Карелін. Він пояснив, що проблемою частих поривів є і зношеність системи, і перепад висот, який у Кропивницькому сягає до 100 метрів.

«Замість того, щоб боротися з результатом і посилати бригади вчергове латати трубу, ми боротимемося із першопричиною проблем», – сказав Карелін.

Йдеться і про зниження тиску ваги води на окремі ділянки труб у низинах, заміну діаметру труб там, де вони постійно засмічуються тощо. «Ми розкладемо мережу міста на математичні моделі, виявимо першопричини проривів на тій чи іншій ділянці і вирішимо їх. А керуватиме цим єдиний центр», – додав радник.

У свою чергу в.о. гендиректора «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний підкреслив, що проблема частих проривів труб відрізняє Кропивницький від інших міст Кіровоградщини. Так, мережа труб складає тут 814 кілометрів, а від початку 2022 року вже сталося близько 200 поривів різного масштабу.

Раніше «Гречка» розповідала, яким чином у технічній раді «Дніпро-Кіровоград» пропонують вирішити проблему поривів у системі водогону.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама