Суспільство

Янголи пам’яті: Кропивницький доєднався до всеукраїнської тихої акції (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2330

У Кропивницькому 18 лютого містяни розвішували паперових янголів на деревах – в пам’ять про тих, хто загинув за незалежну Україну.

 

 До акції долучилися представники громадських організацій, депутати місцевих рад, працівники музеїв, поліції, журналісти та інші містяни.

На паперових янголах подекуди написані присвяти: імена людей, які загинули під час Революції Гідності.

Долучилися до акції і діти. Серед них – вихованці альтернативної приватної школи «Моzаїkа». Як розповіла Вікторія Поляновська, представниці жіночої асоціації «Дія» проводили напередодні тематичні заняття.

«Ми три дні готувалися до акції. Дивилися фільми про Майдан, розповідали дітям про власні спогади тих подій. Для нас, дорослих, важливо, щоб діти розуміли суть акції», – сказала вона.

 

Протягом тижня до акції в Музеї мистецтв щоденно проводили майстер-класи для виготовлення янголів. «Люди активно долучалися: ми робили і вититанкою, і об’ємних янголів. Загалом зробили більше 150 – ось і самі розвішуємо, і роздаємо тим, хто хоче долучитися до акції», – пояснила Тетяна Костенко.

Одними з перших, хто сьогодні долучився до вшанування пам’яті, виявилися депутатки Кропивницької районної ради. Вони пояснили, що поспішали зранку на сесію, проте зайшли на центральну площу, щоб повісити символічних янголяток і покласти квіти до меморіальної дошки Віктору Чміленку – Герою України, який загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Поширюйте

Коментуйте