Суспільство

«Скажіть Путіну забрати танки»: донька загиблого героя з Кропивницького написала листа британській королеві

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5144

Донька загиблого на Донбасі під час російсько-української війни Андрія Матвієнка Олександра написала листа британській королеві.

Як повідомляє Кропивницька міськрада, в листі дівчинка розповіла, що їй вже 10 років, з яких сім вони з мамою живуть без батька – його вбили на війні на Донбасі.

«Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна – це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдат від нашої землі», – написала вона.

Перекласти листа для Єлизавети ІІ на англійську мову дівчинці допомогла її репетиторка.

Мама дівчинки Ірина Матвієнко підкреслила, що її загиблий чоловік зробив все, щоб боронити Україну – тож вони теж не хочуть опускати руки. Саме тому вирішили зробити таку спробу: раптом королева Великобританії прочитає звернення і спробує вплинути на президента Росії.

«Бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані – Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей», – додала у зверненні Саша Матвієнко.

 Раніше Олександра Матвієнко підняла найвищий український прапор в області.

Як інформувала «Гречка», про готовність прийняти переселенців з тимчасово окупованих територій Донбасу в Кропивницькому оголосив «Дім Милосердя».

Поширюйте

Коментуйте