Суспільство

В Умані проходить масова акція перевізників – почали перекривати трасу (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 34604

Сьогодні, 22 лютого, в Уманському районі розпочалася безстрокова акція перевізників – вони протестують проти нових правил перевезень у законодавстві.

pereviznuku 1

Йдеться про внесення змін до законів «Про автомобільний транспорт» і «Про правила дорожнього руху». Цими змінами були встановлені нові вимоги до навантаження на автодорогах державного значення – максимально допустимий рівень знизили з 44 до 40 тонн. До переліку виключень, яким можна навантаження у 44 тонни, внесли тягачі-контейнеровози, а ось автопоїзди, які за технічними характеристиками можуть перевозити вантаж у 44 тонни, з цього переліку викреслили.

«Таким чином власники тягачів-контейнеровозів мають перевагу, що викривляє конкуренцію, дає можливість для демпінгування цін, створює штучну монополію», – йдеться в офіційному зверненні.

Перевізник з Кіровоградщини Павло Сиверенчук пояснив, що наразі учасники акції з десятків областей України зібралися біля Стаціонарного посту поліції на трасі А/Ш Е-95 в Уманському районі – адже тут є своєрідний транспортний вузол в центрі країни, через який пролягає шлях багатьох вантажних перевезень.

Ще один учасник акції, підприємець з Кіровоградської області Іван Заворотній уточнив, що учасники акції чекають на реакцію з міністерства інфраструктури.

«Ми не хочемо перекривати трасу, щоб призвести до транспортного колапсу. Проте якщо наші вимоги не почують – будемо змушені перекрити одну полосу траси», – сказав він.

О другій годині дня учасники мітингу на 15 хвилин блокують проїзд трасою, переходячи по пішохідному переходу.

 

 

Поширюйте

Коментуйте