Суспільство

Депутати облради проситимуть по 10 тисяч на висвітлення своєї діяльності

 Автор: Валерія Жовтун. 1774

У переліку питань, які мали сьогодні розглядати на сесії облради – запит про виділення кожному депутату по 10 000 гривень на висвітлення своєї діяльності у ЗМІ.

groshi1 

Йдеться про запит депутатів обласної ради Олександра Горбунова («За майбутнє»), Олександра Чорноіваненка («Батьківщина»), Сергія Коваленка («Європейська солідарність») до голови обласної ради щодо направлення коштів на персональне висвітлення діяльності депутатів.

Проєктом рішення передбачається підтримати вимогу депутатів облради про направлення 640 000 грн зі статті загальнообласних видатків на персональне висвітлення діяльності кожного депутата, виходячи із розрахунку 10 000 грн на одну особу.

Ці гроші пропонують направляти на висвітлення діяльності в друкованих ЗМІ, інтернет-виданнях, соціальних мережах або для організації публічних звітів перед виборцями.

Зауважимо, сесія облради сьогодні, 22 лютого, так і не відбулася. Не було кворуму – більшість депутатів не прийшли на засідання. Серед тих, хто не з’явився – і депутати, запит яких про виділення 10 тисяч на висвітлення діяльності в ЗМІ мали розглядати на сесії. Тобто депутатське прохання мають розглянути на наступному засіданні. Про дату і час сесії повідомлять додатково.

«Гречка» нагадує, зранку надійшло повідомлення про «замінування» будівлі облради. Згодом інформація не підтвердилася.  

 

Поширюйте

Коментуйте